ЦСКА U17 победи с класическото 3:0 Монтана и така записа втора поредна победа, при втория си мач от новия сезон на елитната юношеска група. Двубоят се игра на базата на националния отбор в "Бояна".

През първото полувреме ЦСКА бе по-добрият отбор на терена като непрекъснато атакуваше и търсеше гола, но късметът не бе на наша страна и двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част младите армейци отново бяха по-дейни и усилиха още натиска си към вратата на гостите, които почти не минаваха средата на терена. Логичното се случи десетина минути след подновяването на играта, когато Андрей Цой откри резултата с хубав изстрел от границата на наказателното поле. Малко по-късно  Павел Жабов покачи на 2:0, а веднага след това Юлиан Илиев направи резултата класически. До края на срещата ЦСКА продължи да атакуа, а мачът се играеше почти изцяло в наказателното поле на Монтана, които бяха изпаднали в глуха защита и не допуснаха повече попадения. Така червените напълно заслужено записаха втора поредна победа в елитната група и до момента са с пълен актив от 6 точки, с голова разлика 4:0.