В мач от 25-ти кръг на Елитната юношеска група до 19 години, Хебър загуби от Славия с 1:2.

На стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик хебърци поведоха в резултата чрез Стоян Сотиров, който реализира от дузпа. "Зелените" имаха още две чисти положения за гол, но ги пропиляха и така завърши полувремето. През втората част гостите натиснаха своя съперник и изравниха, а в края на срещата обърнаха резултата до 1:2 в своя полза. При 1:1 пазарджиклии имаха претенции към рефера, който трябваше да покаже червен картон на играч в бяло, но той беше пожален.

Така възпитаниците на Николай Христов остават предпоследни във временото класиране с актив от 16 точки. "Белите" са седми.

В събота (24.04) от 14 часа Хебър ще гостува в Панчерево на ЦСКА, а пък Славия приема Лудогорец от 16:30 ч.