Дублиращият тим на Хебър постигна първа победа в първенството на Югозападната трета лига. В мач от 4-ия кръг възпитаниците на Спас Гигов надиграха Левски (Чепинци) с 2:1 като гост.

През целият мач пазарджикли атакуваха и търсеха победата още от първата минута, но многобройните пропуски ги лишиха от по-изразителна победа. Логично резултатът бе открит, когато след подаване на Стилян Тисовски, Стоян Сотиров се измъкна зад защитата на домакините и хладнокръвно го преодоля вратаря за 0:1. До края на полувремето "зелените" можеха да вкарат още голове, но пропуски от малкият пенал направиха първо Стоян Сотиров в 30-ата минура и Мартин Кадьов в 36-ата минута, а удар на Богомил Божуркин от фаул се отби в напречната греда. Домакините от своя страна имаха само едно опасно положение за гол, но го пропуснаха. През второто полувреме нищо не се промени и Хебър ll атакуваха постоянно, но при едно центриране и разбъркване допуснаха изравняване в 51-ата минута, когато Даниел Шмедин се оказа най-съобразителен в пеналта. От тук до края на мача се игра само пред вратата на домакините и вторият гол беше факт в 63-ата минута, след страхотно изпълнение на Ангел Лачов, който от около 25 метра буквално разстреля стража на домакините фиксирайки крайното 1:2.

С този успех хебърци събраха 4 точки и се изкачиха на 14-о място, но са с мач по-малко от другите отбори в групата. Именно в сряда (25.08) те ще го наваксат, тъй като приемат във Велинград отбора на Оборище (Панагюрище).