Ботев (Пд) надигра като гост Металик (Сопот) с класическото 0:3. Срещата бе от 4-ти кръг на първенството на "Зона Пловдив" за юноши старша възраст (2003/2004).

"Жълто-черните" бяха пълни господари на терена, но на полувремето водеха само с един гол, който отбелязаха в 40-та минута. През втората част паднаха нови 2 гола - 55-а и 67-а минута. Голмайстори станаха Галин Халачев и Илиян Стоянов, който мушна 2 гола във вратата на сопотчани. Много силен мач пък изиграха Добромир Павлов и Кристиян Коджабашев.

Така възпитаниците на Даниел Спасов продължават с пълен актив от точки и ще очакват следващата седмица в домакински мач градския съперник от Марица. Металик пък остават в дъното на класирането с нула точки и голова разлика 0:5.