Важни три точки като гост записа мъжкия отбор на Витоша (Бистрица) в борбата за влизане във Втора лига.

В първия мач от Югозападната Трет лига Хебър 2 прие "тигрите" във Велинград.

Мачът започна силно за Витоша и резултатът бе открит от Цветомир Вачев. Хебър възстанови равенството, чрез Тисовски, който реализира след изпълнение на дузпа. След това на терена имаше един отбор и това бяха гостите.

Християн Димитров проби отдясно и беше повален, съдията отсъди дузпа, която беше реализирана от Кристиян Кочилов за 1:2 така и завърши първото полувреме. През втората част отново Цветомир Вачев засече хубав успореден пас на Християн Димитров и покачи за 1:3.

Така "тигрите" записаха важни три точки преди домакинството с Чавдар (Етрополе) в сряда (06.10) от 16:00 часа на стадиона в Бистрица. Хебърци пък остават , а през седмицат ще гостуват в Разлог на Пирин.