Валентин Железов (в средата)

 

Съдийски назначения в Трета лига – Югоизточна група, 12 кръг:

 

 

 

 

 

21.10./събота/2021 г. – 16:00 часа

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)– ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Райко Чакъров -Пловдив

АС:Иреней Бодуров-Пловдив

АС:Крум Апостолов-Пловдив

 4-ти съдия:Альоша Карамфилов-Ямбол

Делегат:Камена Георгиева-Пловдив

ФК“Розова долина“(Казанлък)– ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Тодор Тодоров -Пловдив

АС:Цветан Горанов-Пловдив

АС:Иван Чобанов-Пловдив

 4-ти съдия:Теодора Стоева-Пловдив

Делегат:Трендафил Думбалаков-Пловдив

ОФК“Левски“ (Карлово) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Павел Попов -Стара Загора

АС:Милен Митев -Стара Загора

АС:Стефан Георгиев-Стара Загора

 4-ти съдия:Марио Генчев-Пловдив

Делегат:Донка Терзиева-Стара Загора

ФК“Сокол“(Марково)– ФК“Родопа Смолян“(Смолян)

ГС:Петър Аспарухов-Бургас

АС:Константин Керацов-Стара Загора

АС:Пламен Загоров-Стара Загора

 4-ти съдия:Станислав Станчев -Пловдив

Делегат:Милко Якимов-Пловдив

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Саяна Хасково“(Хасково)

ГС:Иван Петров-Ямбол

АС:Емил Иванов-Ямбол

АС:Владимир Григоров -Ямбол

 4-ти съдия:Христос Паликаров-Пловдив

Делегат:Николай Костадинов-Ямбол

ПФК“Локомотив 1926“ II(Пловдив) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Апостол Иванов-Пловдив

АС:Янко Чакъров-Пловдив

АС:Георги Димчев -Пловдив

 4-ти съдия:Емил Бойчев-Пловдив

Делегат:Георги Карушев-Пловдив

ФК“Димитровград 1947“ – ФК“Борислав 2009“(Първомай)-от 15:00 часа

ГС:Валентин Станчев-Сливен

АС:Красимир Енев-Стара Загора

АС:Ангел Величков-Сливен

 4-ти съдия:Христо Василев-Хасково

Делегат:Стоян Димов-Сливен

ФК“Загорец“ (Нова Загора) – ПФК“Берое“ II (Стара Загора)

ГС:Мюмюн Сар-Бургас

АС:Христо Попов-Бургас

АС:Ангел Илиев-Бургас

 4-ти съдия:Кольо Колев-Ямбол

Делегат:Валентин Пеев-Бургас

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Левски 2005“(Крумовград)-от 15:00 часа

ГС:Николай Николов-Хасково

АС:Стефан Делчев-Хасково

АС:Мехмед Мехмед-Хасково

 4-ти съдия:Стилиян Димитров-Хасково

Делегат:Георги Николов-Хасково

На свое заседание от 21 октомври 2021 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания в Трета лига – Югоизточна група:

 
 
Име,фамилия(Отбор)                Провинение            Наказание
Тейнур Марем(Саяна)                   червен картон             1 среща
Тодор Тодоров(Асеновец)             червен картон             1 среща
Александър Христев(Куклен)        червен картон             1 среща